O nas

Katarzyna Szymczewska właścicielka i twórczyni Młynka Sztuki. Studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu wydział fotografii. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Studiów Podyplomowych Zarządzanie Oświatą i Pedagogicznych.

Mama trójki dzieci Emila Matyldy i Antoniny. Dzieci są dla niej inspiracją i motorem własnego rozwoju. Zachwycona ich odbiorem świata i nauczona przez nich, że nie ma rzeczy niemożliwych, spełnia w Pracowni swoje marzenia: organizuje inspirujące spotkania i warsztaty, pobudzając ludzi do realizowania pasji i zainteresowań oraz tworzy przestrzeń dla rozwoju dzieci zgodnie z ideą wychowania przez sztukę. Interesuje się fotografią szczególnie tradycyjną analogową i eksperymentalną czym próbuje w młynku zarazić młodzież i dzieci. Więcej na www.katarzynabojko.com oraz https://www.facebook.com/wetplate.bojko.kuca/?ref=bookmarks

Kadra, z którą współpracujemy to osoby z doświadczeniem z pracą z dziećmi, kreatywne, najczęściej po ukończonych studiach pedagogicznych i artystycznych:

  • Wanda Piskorska – malarka
  • Magda Suska – pedagog/przedszkolanka
  • Marek Elsner- rzeźbiarz
  • Aleksandra Krajnowska –pedagog